Vítejte na stránkách společnosti

MIX, spol. s r. o.

Jsme dodavatelem technologických zařízení se zaměřením na farmaceutický, potravinářský, chemický průmysl a stavebnictví. Naší specializací jsou míchací ústrojí, která mohou být dodávána jak samostatně, tak jako součást nádrží. Dále dodáváme např. kombinované homogenizátory, manipulační a transportní sloupy, plošiny a šnekové dopravníky.

Parametry zařízení navrhneme dle Vašich požadavků a pracovní technologie, zajistíme kompletní realizaci zakázky od vlastního návrhu, přes konstrukční zpracování, až po výrobu a případnou montáž s uvedením do provozu.

Naše bohaté zkušenosti a znalosti techniků v oboru, mnoholetá praxe pracovníků ve výrobě a dobrá strojní vybavenost Vám garantuje spolehlivě pracující zařízení, které jak věříme, přispěje k Vaší spokojenosti a rozvoji Vaší firmy.

 

 

Těšíme se na dobrou spolupráci
 Návrh, konstrukční zpracování

Zajišťujeme kompletní zpracování konstrukční dokumentace včetně pevnostních výpočtů.

Míchací ústrojí

Zajistíme kompletní realizaci zakázky od vlastního návrhu, přes konstrukční zpracování, až po výrobu a případnou montáž s uvedením do provozu.

Šnekové dopravníky

Zabýváme se návrhem a realizací žlabových a trubkových šnekových dopravníků.

Homogenizátory

Homogenizátory slouží k promíchávání vysoce viskózních a sypkých hmot. Zajistíme návrh a realizaci dle potřeb zákazníka.