O společnosti

Naše společnost MIX, spol. s r. o.  byla zapsána do obchodního rejstříku vedeného Krajským soudem v Brně v dubnu 1992. Již více než 20 let se můžete setkávat s našimi produkty a technologickými zařízeními v chemickém, farmaceutickém, potravinářském průmyslu a ve stavebnictví.

Naší specializací je míchání

Zaměřujeme se na zakázkovou výrobu různých typů míchacích ústrojí, která mohou být dodávána samostatně nebo jako součást nádob, kotlů nebo nádrží. Samotné nádrže dodáváme stejně jako míchadla v provedení z ocelí nerezových i uhlíkatých. Další alternativou je dodávka  v pogumovaném provedení. Nádrže mohou být opatřeny duplikátory nebo topnými (chladícími) vestavbami, jako jsou trubkové hady, vyměníkové svazky apod.

Zajistíme kompletní realizaci

Parametry míchacího ústrojí navrhneme po dohodě se zákazníkem na jím požadovanou technologii. Vlastní činností je naše společnost schopna zajistit kompletní realizaci Vašich požadavků od zadání včetně výroby, popřípadě montáž zařízení.

Ručíme za kvalitu

Konstrukční zpracovaní a řádná průvodní dokumentace objednaných zařízení je samozřejmostí.
Technické vybavení naší společnosti a profesní skladba pracovníků s mnohaletou praxí v oboru nám umožňuje nabídnout provedení našich prací ve vysoké kvalitě.

Věříme, v případné využití našich služeb a těšíme se na dobrou spolupráci.Kontaktujte nás

Vaše požadavky nebo dotazy nám můžete zaslat na e-mail mix@mixbrno.cz nebo pomocí kontaktního formuláře.